| pufuleata a întrebat:

Aveti incredere in noul Guvern, credeti ca va face fata situatie actuale din Romania?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doar sper, dar nu cred ca va face foarte multe. Ar fi bine sa se rezolve problemele cu salariile bugetarilor si cu pensiile (mai mult decat a facut Curtea Constitutionala). Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi ca incearca sa faca fata situatiei? Noul guvern, are propriile interese, printre care nu se numara starea natiunii. Sa nu uitam ca PSD-ul a mai fost zece ani la putere si PNL-ul alti patru. Au furat si au facut rispa, in aceeasi masura ca si PDL-ul. Acum doar se dau amnezici si-i arata pe astia cu degetul.