Întrebare recomandată | RAY a întrebat:

Cine credeti ca va forma noul guvern, USL SAU ARD?

49 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai probabil USL, o sa vedem saptamana ce urmeaza.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marea de mincinoși, asta va avea noul Parlament!
Pa, pa.

| Dumnezău a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si...tot rotund e Pamantul si tot din heliu si hidrogen Soarele?

Elianna
| Elianna a răspuns:

USL.Pana si previziunile ARD dau ca valori de peste 50% la USL.

| Dumnezău a răspuns:

Eu sunt gata sa pun banisori pe un premier de la ARD nominalizat in prima faza de Guvernator,iar apoi, un guvern de tehnocrati, cu tot felul de slugarite corporatiste europeniste, in faza secunda, pe care parlamentarii il vor vota de frica sa nu-si piarda locsorul caldut.Nu subestimati matrapazlacurile Guvernatorului, copii, asta-i aproape la fel de diabolic ca mine!

| KodrutZ a răspuns:

Ciuma rosie, desigur.

| onasis1961 a răspuns:

Normal că USL-ul că au majoritate covârşitoare.Din câte se vede se mai aliază şi UDMR-ul.Aşa că au putere deplină.

| nutepriveste21 a răspuns:

Voiculescu, se da in seara asta pe a3, urmareste!

| Încrucişătorul a răspuns:

ARD nu au nici o sansa cu Unguent.

| LolaLollita a răspuns:

USL are cele mai mari sansehappy

| dracu14 a răspuns:

Cui ii pasa? toti sunt niste hoti...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

USL clar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil USL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca USL.

| CryChristiAN a răspuns:

DIn nefericire, niciunul dintre aceste partide nu-i va aduce Romaniei un viitor mai placut.

USL.

| Mwha a răspuns:

Eu zic ca USL, e mai renumit decat ARD smug

| bogdan72 a răspuns:

USL... Aproape ca mi-e tot una, desi raul mai mic ar fi ARD. Ce sens are dreptul universal la vot daca nu ai pe cine sa votezi? Iar democratia e doar o poveste... Fara bani, fara campanie nu ai cum sa convingi o tara intreaga sa te voteze; sa fim seriosi!

| stpu a răspuns:

De cand un guvern trebuie sa fie format dintr-un singur partid? In guvern se pot afla si oameni care n-au in spate un partid.
Te omoara plictiseala?

| RAY explică (pentru stpu):

Sunt 3 partide =usl

| IncorrectUsername a răspuns:

Usl.

| bogboy101 a răspuns:

A iesit USL

| Anonimuuuussssss a răspuns:

O multime de idioti si incompetenti.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Usl

| anonymous09 a răspuns:

Usl as zice eu, ard sunt niste papagali care au venit ei asa dintr-o data, si gata, hai sa conduca ei tara

| Memories a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza. Oricice parlamentar ajuns la putere fura ce prinde sad

| GabyG a răspuns:

Probabil USL... cu toate ca nu mi-ar place. Oricum toti conducatorii Romaniei sunt mincinosi.

| Hikarie a răspuns:

Cu siguranta USL.
Si eu sper asta din tot sufletul.

| gazaru a răspuns:

Frate oricine ar fi nu conteaza ca tot prost o s-o ducem cum am dus-o mereu

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Probabil ca USlul cu toate ca chiar nu stiu ce vad romani in Ponta si Antonescu, astia da lideri...eu personal tin cu ARD+ca USL tinde catre comunism chiar am vazut undeva in tara un afis pe care zicea "Votati USL ca sa distrugem crestinismul penticostal si saridicam ortodoxismul" si am mai zis ca Boc si penticostali din CJ au distrus tara...

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Hello.
O sa fim distrusi, altceva nimic. Orice am alege vom muri in minciunile parlamentarilor.
Good Bye happy.

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Usl-ul, pentru ca lumea s-a cam saturat de PDL-isti, mai nou ARD-isti