| XimenaAlinSiRatiu a întrebat:

Buna, am dat sala pe data de 14 noiembrie, cand pot sa ma programez din nou? Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti programa de pe acum dar numai in prima zi lucratoare din luna decembrie, avand in vedere ca trebuie sa treaca cel putin 15 zile calendaristice intre data cand ai dat si data noii programari.
Acestea sunt calculate pe zile libere, respectiv nu se ia in calcul ziua cand ai sustinut proba si ziua cand se implineste termenul iar ziua de 1 decembrie este zi libera (sarbatoare legala) si posibil sa fie si ziua de 2 data libera iar in 3 si 4 este sambata si duminica.