| Trambitas_Cristina_1983 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor, ce ar trebui sa fac legal sa dau examenul la oras mai repede decat e programat pentru ca nu voi fi in tara 7 luni si de la sediu unde se fac programarile am fost informata ca trebuie sa imputernicesc pe cineva sa imi faca o reprogramare a doua zi depa examen. Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singura cale legala este sa depui o cerere in acest sens la seful politiei rutiere, sal rogi sa te reprogrameze mai repede si sa speri ca-ti va aproba cererea.