| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Noaptea e mai bine sa dorm cu parul desprins sau intr-o coada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu parul desprins

| Konata a răspuns:

Nu are importanta. Legat sau nu, important este sa-l ingrijesti si sa-l speli regulat.

| Azµre a răspuns:

Desprins. și îl pieptăni înainte!

| Kukiux a răspuns:

Mai bine cu parul desprins, am facut greseala sa dorm noptile cu parul prins si am avut dureri de scalp

| LoreBuff a răspuns:

Desprins. Ia o perie si periaza-l bine, ii da volum si creste putin mai repedewinking

| izzy19 a răspuns:

Este bine sa dormi cu parul desprins, astfel mai "respira" si el. ai vazut cum iti simti pielea capului dupa ce l-ai tinut o zi intreaga strans in coada. asa s-ar simti si dupa o noapte in care il chinui asa.

| David49 a răspuns:

Cica daca e impletit creste mai repede! happy