| rozelor a întrebat:

cine e presedintele consiliului judetean Alexandria Teleorman? mersi

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Ti-am raspuns mai devreme cine este presedintele CJ Teleorman....Liviu Nicolae Dragnea

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu nu prea stii ce vrei! daca vrei CJ, e pentru Teleorman. daca vrei pentru Alexandria, e CM.
Deci, tasteaza pe Google "Prefectura Teleorman" si gasesti acolo tot ce vrei.

| fulgerul a răspuns:

Tu vezi ce postezi? Doamne in ce tara traim! Intreb si eu ca si tine, cine este presedintele consiliului judetean America? Vai mama voastra!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://mediasudtv.blogspot.com/......etean.html
vezi daca iti e de folos.
O zi frumoasa sa ai si multa sanatate:)

| piti77 a răspuns:

Cum Alexandria nu este judet, banuiesc ca vrei sa stii care este presedintele consiliului judetean Teleorman. acesta este Liviu Nicolae Dragnea

| rozelor explică:

Alexandria e municipiul jud Teleorman, cine e presedintele consiliului judetean Teleorman? cu resedinta in Alexandria, multumesc!

| piti77 a răspuns (pentru rozelor):

Ti-am raspuns mai devreme cine este presedintele CJ Teleorman....Liviu Nicolae Dragnea