| masly_8217 a întrebat:

Buna dimineata dragii mei. de acum nu mai raspund la comentarii personale, ci doar la comentarii pe subiect. si acum intrebarea: stie cineva cum e reglementata uzucapiunea in noul cod civil? a ramas la fel?

2 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Imediat dupa aparitia noului Cod civil, am inceput sa-l studiez comparat cu cel actual. Inca nu am ajuns la uzucapiune dar intrebarea ta e o provocare pentru mine. O sa-mi fac timp si pentru asta si o sa vin cu un raspuns.

| masly_8217 explică:

@miruna iti multumesc, nici eu n-am mult timp la dispozitie in perioada asta. cand o sa ai timp e ok, tine-ma neaparat la curent