| mishi221 a întrebat:

am ramas in pana de jocuri! ce jocuri sa joc? voi lasati in comentarii si eu va raspund daca am jucat sau nu! dau funda!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Poti incerca crysis 3, far cry 3, sniper ghost warrior 2, medal of honor warfighter etc, asta daca nu le-ai jucat!

| mishi221 explică (pentru ROB3RT89):

Toate jucate in afara de crysis 3 care nu merge

7 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Vezi aici http://www.one-it.ro/jocuri, poate gasesti ceva jocuri. :)

| Kydutsa a răspuns:

Buna!
Eu de obicei ma joc IMVU, e un joc virtuala, o lume virtuala, pe care-l poate juca si fetele cat si baietii. Mai poti juca The Sims, sau jocuri pe facebook. De asemenea Counter Strike, Metin thinking Sper ca ti-am fost de folos. Pupic

| mishi221 explică (pentru Kydutsa):

Am jucat atat de mult incat m-am plictisit de el big grin

| mihai77 a răspuns:

Haryy Potter the chamber of secrets, Metin2, MU online...si altele. Funda?

| Daniela007 a răspuns:

Eu una m-am apucat de jucat Transformice si nu ma mai opresc.E super jocul!