| 4andrea567 a întrebat:

Buna din nou! Am cum sa returnez inapoi pe cardul parintilor banii luati, ca sa nu imi mai fie frica?

Răspuns Câştigător
| mihaela000ela a răspuns:

Cred ca primul pas este, sa discuti cu ai tai, si sa iti regreti greseala... apoi, impreuna, veti gasi solutia

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune banii, in contul curent, la ghiseul unei unitati bancare a bancii unde parintii au cardul asociat contului. Pentru aceasta va trebui sa stii codul IBAN al contului.

| 4andrea567 explică (pentru Ioandelasal):

Ma refeream daca ii pot depune inapoi eu fiind acasa, adica, cumva, online

| Ioandelasal a răspuns (pentru 4andrea567):

Nu ii poti depune online.