| user27273839727 a întrebat:

Bună! Mi-am luat bilete la festivalul beach please 2024, totusi pe bilete nu exista nume/ nu sunt nominale, se poate face accesul in festival in baza lor sau trebuie neapărat să fie nominale?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca biletel sunt nominale. S-ar putea sa fi fost fraierit!
Exemplu: https://www.tpu.ro/......a-daca-da/

| Violleta2022 a răspuns:

La festival trebuie sa ai bilet dar si buletin, ca sa poti intra, ca vei fi obligatoriu legitimat la intrare, deoarece nu sunt acceptati minorii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă le ai luat de pe site de la ei ești ok.