| ennanananna a întrebat:

Salut! Daca am sub 14 ani ma pot duce la beach please 2024?

6 răspunsuri:
| eanadandre a răspuns:

Se poate peste 12 ani, citeste regulamentul lor si vei vedea dar trebuie sa fi insotit de un parinte la intrare sa semneze acordul

| Alex2o223 a răspuns:

Da te pot duce dar cu un părinte.

| suntserios a răspuns (pentru Alex2o223):

"ACCESUL MINORILOR ȘI PERSOANELOR CU DIZABILITĂȚI
3.1. Accesul minorilor sub 14 ani nu este permis în cadrul Festivalului.
3.2. Accesul la Festival este permis tuturor persoanelor începând cu vârsta de 14 ani."

Sa vezi și sa nu crezi

| Bianca38Bianca38 a răspuns:

Te poți duce cu un părinte sau aștepți și tu până faci 14 ani

| Ivan_Alex_1996 a răspuns:

Poți însoțit de un adult, sa aiba cel putin 18+ ani, si da te poti duce cu el/ea