| butt3rt33th a întrebat:

Mi-am luat bilet la beach please 2024 si mi-am gresit o litera la numele de familie, oare este o problema si daca daca da, am nevoie de ajutor!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

E grav doar daca esti minor... ca-n rest se rezolva cu buletinul si biletul.

| dullcat a răspuns:

Probabil nu e nicio problema in acest caz.

| mariushellokitty a răspuns:

E grav da mi biletu ca te rezolv eu

| ASValentin a răspuns:

Atata timp cat restul numelui e complet si te duci cu actul de identitate la tine nu ar fi o problema. Desi cel mai bine ar fi sa le trimiti un mail si sa le faci ss la ce ai cumparat tu si sa le explici situatia, sa nu cumva sa ai vrei incurcatura. Stai chill

| AndreiDidas a răspuns:

Usor cu pianul pe scari cont cu poza fake. Nu cataloga pe cineva betiv sau drogat (fara dovezi) ca lumea e mica si te poti trezi in spatele tau cu persoana acuzata pe nedrept.