| Alex1114i48 a întrebat:

Buna seara, după ce am fost admis la examenul de redobândire și am depus și cererea pentru reducere trebuie să primesc in posta înștiințare că mi s-a redus suspendarea? Ptr că am primit un aviz recomandată de la S rutier în care trebuie sa ridic ceva de la posta oare asta sa fie?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Spui ca ai depus cererea si ai fost admis la examem, deci acum trebuie sa sustii examenul si numai dupa ce-l iei, ti se va reduce pedepasa cu 15 sau 30 de zile, in functie de cat de grava a fost incalcata legea.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la posta si o sa afli, noi n-avem de unde sti ce ti-au trimis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa fie asta. nu avem cum sa ghicim