| Alexandruuu88 a întrebat:

Credeti ca banul ar pute a face diferenta intre oameni?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Cand eram mic credeam ca banii sunt tot, acum sunt sigur!

Da banii arata ca ai un anume tip de inteligenta, prezinti siguranta pentru femei, esti bine alimentat deci sanatos etc. Peste tot in regnul animal cel mai instarit este si puternic. Leul cel mai puternic v-a conduce haita, papagalul cel mai colorat are repede femela etc...
Banii sunt ochiul dracului doar pentru aia care ling icoane si astepta sa i se dea, invingatorii isi iau singuri prin orice metoda. Banii sunt un instrument prin care te dovedesti tu ca om! sunt extrem de putine cazuri in care un om inteligent este si sarac.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Banul pe IP sau un ban temporar? VAC Ban, naspaaa...

| Samariteanul a răspuns:

Mai intrebi? Banul e ochiul dq-ului. Oamenii cu bani sunt mai influenti si mai corupti.Este foarte greu sa rezisti tentatiei, si chiar daca esti o persoana buna tot vei dezvolta mici obiceiuri proaste datorita banului.

| TheCritic a răspuns:

Hm... banul îi arată pe oameni cum sunt cu adevărat. Altfel, nu prea există nicio diferență între noi. happy

| DaCumSaNu a răspuns:

De multe ori o face.