| Iusty15 a întrebat:

daca unchiul de pe mama are antecedente penale are vreo legatura cu mine si dorinta mea de a urma o cariera militara? adica faptul ca el este "marcat" va putea reprezenta pentru mine o problema sau nu are nici macar o legatura? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Unchiul sta pe mama?

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Nu are nici o legatura. Nu conteaza nici daca Hitler e bunicul tau. (Gluma de prost gust). El are antecedente penale, nu tu. Dosarul lui este marcat. Al tau este imaculat. Stai linistit.

| Annabelle21 a răspuns:

Nu. Cum să aibă legătură? Tu și unchiul tău nu sunteți aceeași persoană, pentru a avea și tu probleme odată cu el. Antecedentele penale le are el, însă tu nu. Stai fără grijă, nu te afectează cu absolut nimic.