| Bogdan_9316 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un spray lacrimogen, de asta : http://postimg.org/image/ooqq8qw1j/, vreau sa stiu, e bun de ceva? sau e asa de forma? Am 17 ani, daca in caz ca-s atacat si dau cu spray, sa chem politia?

Funda!

Vreau sa stiu daca ati folosit spray si daca e bun, sau care e senzatia atacatorului cand e dat cu spray, mai poate sa te loveasca? cade jos? fuge? orbeste?

Funda, repet!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Da, cade pe jos, si nu te va mai ataca, stai linistit, oricum nu cred ca te ataca cineva de nebun pe strada, si sunt oameni in jurul tau, se gaseste cineva sa-ti sara in ajutor, n-or sa te lase sa te bata ala. De orbit nu orbeste, stai linistit. laughing Si da, poti face plangere la politie c-ai fost atacat pe strada.