| Georgiana1982 a întrebat:

Buna! Va rog sa ma ajutați cu un răspuns sigur.
Am fost admisă la SNSPA la AP întâi la taxa, apoi am glisat la buget. Dar, pentru a păstra locul a trebuit sa plătesc prima transă din taxa(asta înainte de a glisa la buget). Am făcut o cerere de restituire a taxei(la îndrumarea celor de la secretariat), însă au trecut câteva luni și…..nimic! Cei de la secretariat spun ca nu ține de ei.
Așadar, va rog, dacă știți ceva informații despre acest subiect, sa ma ajutați.
Nu e doar cazul meu, in contrat n-am găsit nicăieri ca taxa se restituie la 6 luni.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu tot la secretariat, atunci du-te la decan. Ai drepate să primești suma inapoi