| Inga22 a întrebat:

Voi pe/cu cine veți vota, dragilor? Credeți că noul candidat va fi un exemplu pentru România?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe Ramona Ioana bruynseels o votez în primul tur, în al doilea sper să am posibilitatea să-l aleg pe Barna

| SG1995 a răspuns:

În condițiile de față tot Iohannis.

| Goete a răspuns:

Eu nu pot vota si nici nu vreau, dar imi place ca pui intrebarea la "Dragoste si Sex" - pana la urma aici e vorba de cine ne va ***, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| mitzok a răspuns:

Ar fi bun un iohannis barna in turul 2

| aAlexB a răspuns:

Eu habar nu am dar daca va iesi Dancila.......se duce de rapa tara asta.

| Adry05 a răspuns (pentru aAlexB):

Ne-ar reprezenta foarte bine ce suntem ca popor, o țară prepoderent plină de proști și analfabeți.

| minrest a răspuns (pentru Adry05):

Mi se pare foarte tare argumentul. Leaderii alesi trebuie sa fie reprezentativi.