| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Am cumparat o orga de pe OLX. Ce este drept, produsul corespunde cu titlul, modelul/firma si cu imaginile, insa in descriere scria ca se preda si cu un microfon (neprofesional, destul de ieftin ce e drept), insa nu l-am primit si mai scria ca are si usb desi nu avea. Descrierea nu corespundea in totalitate cu produsul. Ar avea rost sa fac vreo plangere? Stiu doar numele si orasul destinatarului.

10 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Timp pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia legatura cu dansul si vezi ce spune. Daca nu mai raspunde, da recomand sa faci plangere

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru anonim_4396):

Daca fac plangere, ce dovezi am? Adica nu stiu. Ii vine plangere acasa, sau mai intai se analizeaza situatia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Ai dovada anuntul acela. Bineinteles ca mai intai se analizeaza apoi de iau masurile necesare

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai am. L-a sters. Se poate face ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Lamureste-ma putin. Tu ai pus anuntul " cumapr orga " si dansul te-a sunat? Sau tu i-ai gasit anuntul acolo pe olx.ca dovada m.am referit la anuntul domnului care a zis ca include ce include si a mintit

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru anonim_4396):

Eu am găsit anunțul. Ce poate sa pățească dacă merg la poliție? Sau sa nu ma obosesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Pai daca a sters anuntul nu stiu daca mai poate pati ceva..eu zic sa incerci

| ReZiSTorr a răspuns:

Depinde cat a fost orga? daca nu are usb inseamna ca e ceva jucarie si nu merita plangerea, oricum in tara asta nu se rezolva nimic

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru ReZiSTorr):

90 de lei. nu e mult, dar intreb pentru curiozitatea mea