| rambo134567 a întrebat:

Buna ziua! Am doua masini si o parcare de resedinta, pot exista probleme daca parcarea de resedinta e pentru masina X si eu parchez acolo masina Y?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, atata timp cat parcarea este pentru o masina si nu parchezi ambele masini acolo.

| rambo134567 explică (pentru Ioandelasal):

Locul este al meu doar ca nu parchez masina din acte ci alta masina tot de a mea

| Ioandelasal a răspuns (pentru rambo134567):

Am inteles si ti-am spus ca poti parca oricare masina din cele doua, nu le poti parca pe amandoua daca ai doar un loc de parcare.

| rambo134567 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi de raspuns, pai este imposibil sa le parchez pe amandoua pe un singur loc.

| Ioandelasal a răspuns (pentru rambo134567):

Si asta stiu, m-am referit ca ai parca a doua masina pe locul altcuiva.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți.

| tOnYbuCiDeFer a răspuns:

Din cate am inteles, locul nu este al dv. puteti fii sanctionat. O zi va doresc!