| burcusadrian a întrebat:

Buna ziua,am o problema în legătură cu înmatricularea masini. Am fost la înmatriculări să i-au numere preferențiale și domnul de la ghișeu a spus că seria de la motor din carte nu e buna, dar nu e problema pentru că o pune in verificare și o să primesc numerele cerute. Problema este că au trecut 9 zile și eu nu am primit numerele negre. A mai întâmpinat cineva aceasta problema? Mulțumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ca nu prea s-au grabit cu verificarea.
Mai intereseaza-te acolo si vei afla cand primesti placutele cu numerele de circulatie.