| Saiche a întrebat:

Bună ziua, este aici cineva care studiază sau a studiat in liceul Cronos la fără frecventă? Am nevoie să știu cum funcționează orele de predat și de examene? când trebuie să te prezinți pentru examene? In ce perioda? Se poate ajunge la bac cu sistemul lor de studii? va mulțumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Romania nu mai exista forma de invatamant fara frecventa la liceu, doar cu frecventa la zi, cu frecventa la seral sau cu frecventa redusa.

| ioana748 a răspuns:

Https://www.scoalacronos.ro/liceu
vad ca stau bine cu bacul.