| anonim_4396 a întrebat:

probabil ati vazut cum s a desfasurat examenul de anul acesta pentru admitere in Barou. am fost supusi unui abuz incontestabil; efectiv si au batut joc de modalitatea de examinare si de candidati. imi puteti spune daca exista vreo posibilitate legala pentru ca aceste persoane sa fie trase la raspundere pentru faptul ca au incasat o taxa de 800 de lei si nu au respectat conditiile de examinare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am vazut cum s-a desfasurat dar, daca esti nemultumita, ai la indemana contestatia si ar trebui sa stii asta, Regulamentul examenului de primire in profesia de avocat a fost comunicat inaintea examenului.

| neutrino a răspuns:

Eu credeam ca tu trebuie sa ne spui asta.

| leogeorgiana a răspuns (pentru neutrino):

Si eu credeam la fel, dar nu se respecta nimic. deci poate e cineva mai in varsta care stie vreo smecherie.

| neutrino a răspuns (pentru leogeorgiana):

Si voi, tot la smecherii va ganditi?