| TCosminn a întrebat:

Buna ziua tuturor! Azi ma intereseaza cu precadere cum pot afla numele complet al unei persoane din Romania (alt judet decat al meu), stiind doar prenumele si unul dintre nume, persoana avand doua nume si doua prenume. Se poate prin primaria orasului respectiv? Mentionez ca orasul este localizat in judetul Timis, iar oraselul are undeva la 6 000 locuitori. Am nevoie urgent sa aflu numele complet al acestei persoane pentru a putea ulterior afla si adresa domiciliului. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| unvecin a răspuns:

Dacă a dat recent (ultimii ani) vreun examen național (bacalaureat etc) îi poți găsi în rezultatele publice afișate pe site-ul oficial.

Dacă e înscris la vreo școală e posibil de asemenea să-i găsești numele prin tabele cu note de la examene etc publicate pe site-ul școlii.

Deci primul pas: google it...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiți la lună și ghicești