| illegalb0y a întrebat:

Cand credeti ca vom iesi din criza? peste 1 an 2, 3? niciodata?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Incetul cu incetul vom deveni niste amarati de scalvi ai Ue! Asa ca ia ti gandul de la a mai iesi din criza.Criza o va putea rezolva doar al treilea razboi mondial...

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

In momentul cind vom invata fiecare sa consumam mai putin decit producem.In momentul in care nr celor abonati la buget va scadea macar la jumatate.Deocamdata aratam cu degetul mare in jos spre cei care iau masuri in aceasta privinta si spargem oalele de capul lor imbirligati de altii.

| thealchemist a răspuns:

Ca sa fie clar niciodata nu o sa mai fie ca inainte de 2008. epoca banilor ieftini s-a dus.

| Catherine a răspuns:

Neverwinking

| Vlad1996 a răspuns:

Teoretic am iesit de ceva timp. Dpdv economic crestem.Nu dramatizati aiurea situatia.Un sfert din populatia globului traieste cu un euro pe zi...