| darrio2007 a întrebat:

Cand credeti ca vom iesi din criza?

25 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
atunci cand vom lua atitudine si vom fi in stare sa ne cerem drepturile, dar atat timp cat stam si nu face nimic decat a comenta...nu cred ca exista scapare.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 explică (pentru caramela):

Multumesc pentru raspuns.Cam tardiv dar prinde bine pe site.

| Cσσкiє a răspuns:

God knows.

| darrio2007 explică:

Este vorba de criza asta care ne afecteaza pe toti.Salariile sunt mici preturile cresc. Locuri de munca tot mai putine. Vreau doar o parere a celor de pe acest site.

| zanesiprintese a răspuns:

Never

| elamit a răspuns:

Numai dumnezeu stie.

| madagascar a răspuns:

Vom iesi din criza atunci cand vom inceta sa dam vina pe sistem si cand vom face ceva pentru noi fara sa mai asteptam de la alti, cand nu vom mai lua credite pentru "nevoi personale" pe care nu le putem plati, atunci cand de Craciun sau de Pasti nu ne vom mai indopa si alcooliza la maxim, cumparand mancare si bautura cat pentru 10, atunci cand vom fi suficient de civilizati ca sa ne respectam si sa nu poftim la capra vecinului, atunci cand vom invata ca o vila mare si un bmw nu sunt totul in viata si cand vom pune mai mult accent pe lucrurile nemateriale. pentru mine nu a fost criza, am inceput anul cu bine si cu putina chibzuinta o sa ajung la sfarsit cu bine.

| SweetPrinces a răspuns:

Daca stai sa te gandesti mai bine noi intotdeauna am fost in criza

| oanyyy a răspuns:

Bla bla bla. pune si tu intrebari mai ca lumea.bye!

| darrio2007 explică (pentru oanyyy):

Este o intrebare foarte ca lumea.Nu te-a obligat nimeni sa raspunzi copile.

| GabiCh93 a răspuns:

Nu credlaughing

| sely_6623 a răspuns:

2011 cred funda te rog

| Aniii a răspuns:

Cand n-o sa mai fie Basescu presedinte Si nici Boc In guvern

| LollypopMe a răspuns:

La pastele cailor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criza nu se va termina niciodata base isi face un paradis si noi stam cu burta la soare toata ziua din cauza salariilor HUAAAAA CRIZA TAMPITA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare buna. Hm!

| VampireBlood a răspuns:

Cand o pica basescu

| DiaVp a răspuns:

Nu o sa iesim! Nici nu o sa mai existe planeta!

| Org3 a răspuns:

Cand o zbura porcii.

| corina_2629 a răspuns:

Cam prin 2015 sau daca nu cam prin 4678

| corina_2629 a răspuns:

Cam prin 2015 sau daca nu cam prin 4678laughing)

| alynutzzza_2128 a răspuns:

Cand va muri Boc! laughing

| gobii a răspuns:

Odata cu Apocalipsa