| anonim_4396 a întrebat:

Cand se pune in aplicare o sentinta data? sotul meu a facut cerere de eliberare conditionata si i s-a aprobat.in cat timp va fi eliberat.este inchis in Craiova la penitenciar.cand se fac eliberari? ast ras

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Data eliberarii este inscrisa in dispozitivul sentintei si atunci va fi eliberat, nu exista o alta data a eliberarii. Intereseaza-te la judecatorie si afli, daca nu i-a fost comunicata sentinta. Numai bine!

| TRANSVERSAL a răspuns (pentru Ioandelasal):

Procesul l-a avut vineri si inca nu s-a afisat sentinta.cred ca maine voi intra p site sa vad

evenso
| evenso a răspuns:

Nu stiu sigur, dar parca in 24 de ore max se pune in aplicare.