| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai rau famat oras din Romania? Adica orasul cel mai periculos sau care are cu cele mai multe cartiere din astea.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bucuresti-ul e cel mai naspa oras cu multe cartiere periculoase.

| clauss a răspuns:

Craiova ar fi pe lista neagra, Braila am vazut ca noaptea e riscant tare, bucurestiul cu zonele pe unde se mai invarte,, pestii,, prostituatele si multi banditi, fetestiul in cartierul vlasca unde sunt multi tigani si daca intri noaptea pe acolo risti sa te trezesti cu o piatra in masina si cred ca fiecare oras au uscaturiile lor

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Suceava.Asa vreau eu sa zic.

| Musique a răspuns:

Fiecare oraș are cartiere mai ciudate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucureştiul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brailaaaaaa!

Răspuns utilizator avertizat
| Liviucu a răspuns:

laughing Nu te uita la ea, eu sunt din Suceava si o spune de ciuda. Pai, dupa parerea mea, o pot lua si in ordine descrescatoare. Consider ca VIRGULA Craiova e aiurea rau. Apoi, e Sighetul. Urmeaza Botosaniul. Si or mai fi dar naiba le stie. Astea-s cu smecheri, cocalari, aur la gat, tupeu, muci la nas. Intr-un cuvant: handicapati.

Succes!

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Liviucu):

Craiova urmat de sighet la cocalarie? ai vazut ghetourile din periferiile baimarene? sau cartierul hatvan? e putintel mai rau pe acolo