| GreeNNNz a întrebat:

Ce s-a intamplat la referendrum? a cazut basescu?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Da a cazut temporar asa este, dar inca se numara voturile. Nimic sigur.
Funda?

10 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Inca nu a cazut dar nu e timpul trecut.

| IMC90 a răspuns:

Nu s-a intrunit cvorumul

| monstrulet a răspuns:

Cel mai probabil o sa mai baseasca 2 ani.

| Gabitzu246 a răspuns:

Voi stiti ce s-a intamplat prin niste sate din constanta oameni buni? hai ca va spun eu, deci practic s-au luat buletinele cu scopul ca cica au ceva de facut cu ele, ca ar avea o treaba cu populatia din sat sau cam asa ceva, iar in alte sate s-au dat bautura si bani ca sa se mearga la vot, bunica mea nu a vrut sa mearga, si cand a auzit-o omul respectiv i-a dat cu pumnul in umar si a plecat.
Ahh... ce bine imi pare ca a ramas basescu sa il bage pe parazitul ala de Crin la Parnaie...aaa si ca sa nu fie de ajuns, umbla cu o masina pe care scria sectie de vot, te urcai in masina si votai, da ce sa zic.acuma este parerea voastra care este mai bun

| Arthur a răspuns (pentru Gabitzu246):

E incalificabil cum au acţionat, hoţie neruşinată pe faţă. La ţară au votat şi pentru o bere.

| monstrulet a răspuns (pentru Arthur):

In loc sa intoarca acasa cu un milion in buzunar si sa nu voteze, s-au dus la vot pentru o bere. E incalificabil!

| sniper2998 a răspuns:

Dal dreacu ca e dusoh go on daca nu s-a dus voturile au fost falsificate

| bobbytza a răspuns:

Cu mare dezamagire iti spun ca n-a plecat Basescu

| ioanadanny a răspuns (pentru bobbytza):

Cum adica? e asa mare diferenta? eu cred ca pleacawinking

| IntotdeaunaEu a răspuns:

Basescu va ramane Presedintele tarii