| iloveunicorns a întrebat:

Ce e azi? În cât suntem? Ce s-a întamplat in data de azi =l?
Si nu, nu a demisioant Băsescu, doar Boc ^^.

2 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Azi e marti, suntem in 24.01. 2012, nu s-a intamplat momentan nimic.au trecut abia o ora si 17 minute din aceasta zi.happy

| Ukraineanu a răspuns:

S-a auzit ca intra Dan Diaconescu in locul lui Base, cumva o sa fie Dan Diaconescu presedite, inca nu se stie sigur da 80 % din procent e pentru el si partidul lui, ori cum Basescu pica nu mai are sanse. Sa spus si la Tv cred ca in 2-3 zile aflam raspunsul final.