| blackcherry a întrebat:

Ce se intampla daca nu platesc factura la telefonul mobil?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa ce n-o sa mai folosi telefonul te dau in judecata si te executa silit.

| Slavian a răspuns:

Judecata spune tot happy (depinde totusi de suma).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. o sa apari intr-o baza de date comuna a operatorilor de telefonie + banci
2. cand vrei sa faci un abonament la orice alt operator, o sa ti se ceara o garantie de min 300 ron
3. baza de date este interogata inclusiv cand vrei sa faci un credit

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Daca nu platesti factura la timp dupa aproximativ 14 zile nu mai puti suna si nici trimite sms. uri.
Sper ca te.am ajutatkiss

| yuyubarbie19 a răspuns:

Iti tot trimite mesaje ...si la un momendat nu mai poti suna pe nimeni numai primesti asa ca inseamna ca iti bloacheaza abonamentul

| jessyka_9063 a răspuns:

Nu mai poti sa suni pe nimeni lol

| radovanovic a răspuns:

Nu se intampla nimicwinking

In cel mai rau caz ajungi la parnaie.