| Victoria a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in turul al doilea, Basescu sau Geoana? De ce?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Va fi o lupta foarte stransa, deja am vazut ca s-au facut noi aliante pentru al invinge pe Basescu.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca Traian Basescu o sa castige turul 2 din cauza ca este un adevarat barbat nu ca contracandidatul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana, sper! A-m dori o schimbare speram in bine. O-m vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu Geoanaaaaa! E doar o marioneta... Daca iasa Geoana.ne meritam soarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana, pentru ca este un OM potrivit pentru a fi Presedintele acestui popor Roman care s-a saturat de amentitari din partea lui Basescu si a clicii lui care ne-a condus 5 ani pe criteriul...:"dezbina si conduce"... semanand teroare in sufletul majoritatii oamenilor (pensionari, salariati, someri, asistati,.).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus cu geoana... en un barbat fff capabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O castigat basescu

http://www.gandul.info/......ui-5158680

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Iese Geoana pentru ca toti a lui Antonescu, Oprescu si Vadim se vor razbuna pe Basescu ca a furat la alegeri

| marykeira a răspuns:

E evident ca va castiga Geoana pentru ca voturile lui Crin Antonescu se transfera la Geoana si Basescu ramane in urma...asa cred cel putin

| razvan1988 a răspuns:

Sper ca Geoana, altfel o sa ajungem raubig grin