| claudya a întrebat:

Cine credeti ca va fi urmatorul presedinte al Romaniei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil "o sa traim in continuare bine".

17 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Oricine in afara de Basescu, chiar asa se va si vota in turu 2 sper Oprescu dar va fi Antonescu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sper din toata inima ca Geoana.Basescu a dormit 5 ani la Cotroceni, nu a dovedit nimic.

| lplostonyou a răspuns:

Bineinteles Crin Antonescu, a-m avut un vis intr-o noapte ca el a iesit castigator, ve-ti vedea.

| Linda a răspuns:

Sper ca Antonescu.

| mihaa a răspuns:

Basescu

| nellyneliana a răspuns:

Traian Basescu...big grin

| therock a răspuns:

Barack obama laughing)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Basescubig grin

| metonst54 a răspuns:

Crin Antonescu sau Traian Basescu, Basescu are mai multe sansa dar eu sper sa iasa Crin.

| putzulica a răspuns:

Becali.

| dizzyizzy a răspuns:

Euuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul din cei de pe aceasta pagina http://www.alegeri-2009.ro/alegeri-prezidentiale/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@virginel-wooow! ai vise erotice cu Crin? laughing
Astept sa aud si cealalta varianta, ca ai vise erotice cu cartea de gramatica.Se facea ca o excitai, iar ea isi deschidea larg paginile si te lasa sa penetrezi cu privirea toate modurile si timpurile verbelor; substantivele, pronumele, se daruiau tie in toata splendoarea, pana si cratima era patrunsa de privirea ta erotica. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie Basescu! Eu imi doresc sa iasa Sorin Oprescu. E un super om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uu basescu e un ratat nu a facut nimic pentru tara, sus cu geoana ura jos cu basescu

Răspuns utilizator avertizat
| Megatron72 a răspuns:

Basescu iar daca se intampla ceva mai mult ca sigur Geoana