| FanMedical a întrebat:

Cine sunt principalele victime cărora interlopii le cer taxe de protecție?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii si lasii.fiindca oricat ar fi de mare ori de multi,daca vrei le bagi protectia pe gat,fiindca nu-i totuna leu sa mori, ori caine-n-lantuit. Exista ploitie, tribunal, telefoane cu care poti filma, inregistra si cheamati in fata legii.Mai este si sfantul par, cu care poti rupe salele la unu doi, dar e naspa sa-ti faci dreptate singur, si numai in autoaparare esti deplin justificat.

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate sa faca dreptate singur fiindca legea nu permite fara ajutorul politiei! Treebuie depusa o plangere la politie si la tribunal prin avocat!

2 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Datornicii si lacomii!