| VadTot a întrebat:

Cine Va fii noul presedinte al Romaniei?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanii sunt mari amatori de inghesuiala la comerciantii de iluzii, prin urmare, viitorul presedinte al Romaniei, o sa devina acela care reuseste s ale dea cea mai mare prosteala romanilor, sa le ofere gratis, sperante de cristal, de imbogatire si implinirea viselor, acela, o sa ajunga din pacate, viitor conducator.

Romania duce lipsa de sare, asta pentru ca ocnasii de ieri, au ajuns la carma tarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tadas Blinda.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu ma uit la politica, pe mine nu ma interseaza cine va fi noul presedinte al Romaniei.

| dragodana a răspuns:

Salut! Vad ca toti s-au eschivat in a da un raspuns concret.Eu vreau Santa Klaus sau tanti Nuti, dar oamenii sunt prosti si vor crede tot ce-le indruga Mickey Mouse.Si atunci sa vezi distractie cand promisiunile vor ramane doar promisiuni.Un desen animat ramane un desen animat.

| ShadoWCrist a răspuns:

Ceausesculaughing Bafta!