| SaveTheNature a întrebat:

Cine credeti ca va fi noul presedinte al Romaniei?
Dau funda la alegeri, celui care ghicestewinking

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Elena Udrea laughing

| oprescudorin11 a răspuns (pentru mgtow):

Poate ca as vota-o, in principiu cred ca nici unul din personajele politice rulate nu mi le-as dori. Ar fi un dezastru sa iasa.Ma rog la bunul Dumnezeu, alta solutie nu am! Nu stiu daca Basescu e bun sau rau, dar politician de calibrul lui nu am aflat printre cei bagati in fata azi!

| LuS[z] a răspuns:

Cel mai Probabil Crin Antonescu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai asa ca nici nu stim cine va candida inca. Probabil Ponta sau Antonescu... depinde daca se impaca sau nu pana la urma USL ul

| Kaℓi a răspuns:

Inca nu stim cine o sa candideze happy
Mai bine intrebai "cine credeti ca va candida?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă-şi fac ungurii de cap prin Ministerul Culturii şi otrepele din Covasna, Harghita şi Mureş mai îşi miros mult funudurile prin stradă, s-ar putea să intre Vadim(sau unul ca el) în forţă. Cel puţin, mie mi-ar plăcea să se întâmple asta.

| Biiskrem a răspuns:

Alegerile sunt în toamnă dacă nu mă înșel, se alege praful de ìntrebare și de fundă până atunci. phbbbbt

| MihaiN a răspuns:

De preferinta Ungureanu (e cel mai bun).Cea mai proasta alegere pentru Romania e Ponta (cele mai proaste legi din ultimul an el le-a dat).

| mikici a răspuns:

Crin Antonescu