| Danut_Roxana_1998 a întrebat:

Salut poate cineva sa-mi spuna acum ca iohani este noul presedinte al romaniei daca este bine o sa mearga tara mai bine si daca criza nu ar mai fi! mersi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este bine ca a fost ales Iohannis si nu Ponta.
Nu trebuie sa ne asteptam la o imbunatatire vizibila in viitorul apropiat, mai ales in domeniul material, presedintele nu are atributii in acest sens, el poate doar influenta foarte putin, mai ales prin exemplul personal pozitiv.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iohannis queridita

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bine nu va merge deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vezi in ce cloaca s-a băgat? Si sa vrea sa facă ceva, il vor înfunda ceilalți.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Este foarte bine ca a iesit Iohannis nu Monta cu hotia lui, sa faca ceva bine pentru Romania si a lucrului bine facut.