| 21Ratio a întrebat:

Credeti ca francezii au pus paie pe foc cu noul numar Charlie Hebdo?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aş fi dezamăgită, dacă s-ar lăsa intimidaţi, şantajaţi, corupţi, reduşi la tăcere...

Jos pălăria în faţa jurnaliştilor adevăraţi!

| OnTheTop a răspuns:

Eu nu cred ca francezii ar avea vreo vina, si nu ca as vrea sa il apar pe Charlie Hedbo, dar unde se trezesc inapoiatii aia sa vina si sa omoare oameni. Totusi traim in democratie...

| TrăieşteClipa a răspuns:

Sa razi de moartea unui copil de 3 ani?
Doar un ziarist imbecil poate face asa ceva in numele libertatii de exprimare.

| christos1234 a răspuns:

Nu ei sunt de vina, ei isi exprima parerea despre adevar.

| vioricavio a răspuns:

O sa aflam raspunsul daca vor fi din nou atentate happy

| FanLenovo a răspuns:

Cu siguranta. Nu s-au putut abtine.

| laramistigan27 a răspuns:

Aha

| laramistigan27 a răspuns:

Depinde daca au fost reduceri la paie, ca daca nu au trebuit sa ceara de la englezi laughing

| Denyisssa a răspuns:

Cred ca da!

| Mikoyan a răspuns:

Fiind revista lor sunt liberi sa scrie ce vor in ea, iar tu daca esti musulman, evreu, crestin sau de ce mai fac ei misto esti liber sa nu o citesti.

| davirob a răspuns (pentru Mikoyan):

Dar tie ti-ar conveni sa faca cineva de alta religie misto de Dumnezeul tau? Nu.Asa si ei sunt liberi sa ii ciuruieasca.

| Ha0s a răspuns:

O sa mai vina o rafala de gloante dupa ce publica noul numar laughing))

| davirob a răspuns:

Da,deoarece in Israel au fost impuscati 100 de copii si nu s-a facut atat tam tam, in america au fost impuscati 10 copii si tot asa, astia de la revista daca vroiau sa faca caricaturi, o puneau pe masa!