| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Cum ati ilustra printr-o imagine simpla atentatul Charlie Hebdo? prin simpla, vreau sa spun o imagine ce nu vorbeste direct despre atentat, ar putea fi un scaun, o masa, o priza, insa doar atata timp cat e bine argumentat. multumesc!

2 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Simplu,eu il ilustrez cu un foc si cineva care se joaca cu acel foc.Cine se joaca cu focul, se arde happy

NOname
| NOname a răspuns:

Scotch...pe gură, pe ochi, pe urechi, pe mâini, iar peste sârma ghimpată şi în faţă o maimuţă cu mitralieră.