| DataSoft a întrebat:

Cu cine votati azi?

P.S. Intrebare este adresata numai persoanelor peste 18ani si celor care doresc sa raspunda. Multumesc

20 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Votez cu Klaus Iohannis.Mi se pare mai bun si mai diferit fata de ceilalti.

NOname
| NOname a răspuns:

Klaus Iohannis.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca voi anula votul dar ma duc pentru ca nu vreau sa voteze altul in locul meu. Toti sunt o sleahta de hoti.

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca intrebarea ta are vreo relevanta. Avand in vedere ca votul a fost si va fi intotdeauna secret.Cel putin asa se spune.Am votat.

| TortQuemado a răspuns (pentru darrio2007):

E secret în sensul în care nimeni nu are voie să intre peste tine în cabina de vot, să vadă cu cine votezi și nimeni nu te poate forța să spui cu cine votezi sau ai votat, dacă nu vrei să spui.
Drept urmare, întrebarea asta putea fi ocolită cu ușurință de tine, singura chestie irelevantă fiind răspunsul tău.

| darrio2007 a răspuns (pentru TortQuemado):

Curios ca tocmai cel care a postat intrebarea nu a comentat acest lucru. Daca am spus ca nu are relevanta nu inseamna ca am si raportat-o. Daca, cumva, asta ai inteles.

| Narcis2007 a răspuns:

Iohannis

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iohannis

| Frank51 a răspuns:

Iohannis.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cu Ion Iliescu.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ponta.

Interesant cum nu prea vezi tineri sub 30 de ani la vot da pe net e asa o buluceala de votanti tineri de zici ca-i sfarsitul lumii.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Iohannis,iar restul nu'mi plac de Macovei, Branza & co.

| Țoglă a răspuns:

Klaus Iohannis

| DataSoft explică:

Eu am votat cu Cristian Dan Diaconescu happy

| robi1990 a răspuns (pentru DataSoft):

Dan Diaconescu e tigan :/

| DataSoft explică (pentru robi1990):

Si? sau esti cumva rasist? Si Klaus Iohannis vrei sa zici ca e Român?

| robi1990 a răspuns (pentru DataSoft):

Nu mai! da ne rad straini ca ne conduce un rom

| Moryami a răspuns:

Nu am 18 ani, dar eu as vrea ca Udrea sa castige.

| costin95 a răspuns:

Degeaba zic astia ca "votul tau conteaza" pentru ei e egal cu 0. Poate sa voteze o tara intreaga cu Ponta, daca trebuie sa iasa Macovei iese Macovei (doar un exemplu). O sa votez cu cel cu care cred eu ca are cele mai putine sanse, sa nu fie "forever alone" rolling on the floor

| Crossover1 a răspuns:

Ponta