| Xena20 a întrebat:

Cum credeti ca se va termina razboiul din Ucraina?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Habar n-am, desi as vrea sa castige Ucraina.
Si cred ca ar putea sa castige, dar numai daca va fi sprijinita in continuare cu arme si munitii.

| Simpatic a răspuns:

Se va termina prost
Indiferent cine castiga tot nasol va fi, din multe puncte de vedere
Ucraina poate castiga doar cu banii celorlalti si vb de sute miliarde euro aici pompati in masina de ucis a ucrainei

Ucraina daca avea un presedinte si nu un actor prost, o marioneta avea o armata pe masura, sunt o tara foarte bogata si capabila, dar acea marioneta a facut actorie si nu presidentie, facut lobby pentru interesul propriu si miliardul de euro pe care il detine in offshore, iar acum cerseste ca un cotei ce este, bani pe la popoare cu care nu a baut nicio cafea cand era pe cai mariwinking metaforic am vorbit
Cat despre presedintele rusiei sper sa nu apuce pensionarea, dar nu are nimeni curaj in rusia sa miste un deget fata de el, ca toti sunt niste lasi si slugi...din momentul in care au accepta sa isi omoare rudele din Ucraina au demonstrat ca sunt un popor de lasi, supusi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu se va termina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mah... Măcar dacă scrii tâmpenii conspiraționiste scrie ceva care are o urmă de logica... Serios acum.

Cine dracu a făcut bingo cu armamentul când SUA a cheltuit 75 bilioane de $ cu Ucraina. Mi se pare o afacere foarte proasta sa cheltui 75 bilioane $ că sa vinzi niste arme pe care aia sa le cumpere tot din banii tai. Hahahaha

| ReddY25 a răspuns:

Sper să o dea la pace

| Celdrept a răspuns:

Sper sa se mute în Romaniahee hee

| Xena20 explică (pentru Celdrept):

Doamne fereste! nu face glume din astea!

| SuperCoolDude a răspuns:

O sa se termine cu multi bani in buzunarul celor ce vand arme si cu traume in sufletul celor afectati.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Cand americanii isi ating scopurile nu-i mai intereseaza ce se intampla in Ucraina si razboiul se termina.

| suntserios a răspuns (pentru AndreiBistriteanu):

Noroc că scopul americanilor e să câștige Ucraina