| anonim_4396 a întrebat:

Cum se intocmeste o cerere de recuz(recuzare) a unui organ de cercetare penala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.modele-acte.home.ro/cerere-recuzare.html

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un organ de cercetare penala nu poate fi recuzat, recuzarile se refera doar la persoanele ce fac parte din puterea judecatoreasca. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai indicat, ar fi sa-i trimiti un mesaj in privat user-ului Ioandelasal http://www.TPU.ro/utilizator/scyw Sunt sigur ca te va ajuta. Domnul Ioan este un foarte bun jurist, in varsta, cu experienta.
Imi pare rau, dar nu te pot ajuta mai mult. Succes!

| dantiberiu236 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru tot ajutorul oferit!

| anonim_4396 explică (pentru dantiberiu236):

Pentru putin happy