| AlexDorinel a întrebat:

Cum va arata lumea cand cei 4 nebuni ai planetei :Angela Merkel, Kim Jong un, xi jinping si Vladimir Putin, vor dispărea de la putere?

22 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Merkel care era omu SUA, va lasa in urma alt om SUA si nu se va schimba nimic in bine, adica va fi mai rau din ce in ce pentru nemti.

Kim va dispare si va ajunge copilul lui, va avea el grija de asta.

Xi cand dispare vine altul la fel de patriot care sa tina cu tara si sa nu o vanda la americani cum am facut si noi si altii, si il va tine pe viitorul kim in spate ca sa nu vina SUA cu arme la granitele chinei.

Putin cand dispare, va avea pe altii deja pregatiti sa preia fraiele si va fi la fel ca acum.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce ai cu Merkel, tovarase?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Tu chiar crezi ca nu au inlocuitori pe masura?

| Zuzu1991 a răspuns:

O sa apara o clica nou nouta si mult mai stralucitoare care o sa le ia locul

| CIaudiu a răspuns:

Dar ce ai cu Angela Merkel? Nu-i stii nici varsta dar iti permiti sa ii pui eticheta. Nici macar n-ai trecut in etapa superioara a liceului si deja iti permiti prea multe cu intrebarile astea proaste.

| Meme10Meme a răspuns:

Ce are Xi Jinping? Va doare ca le merge chinezilor bine?

| chuckmanson a răspuns (pentru Meme10Meme):

Având în vedere ca el comite genocid la momentul actual, am o problema.

| Meme10Meme a răspuns (pentru chuckmanson):

Ce genocid comite? Ca eu vad ca le merge bine chinezilor. Americanii sunt cei care au bombardat România și Japonia omorând site de mii de civili. Chinezii s-au dezvoltat odată cu moartea lui Mao care era un nebun prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le va lua locul Becali cu fantoma lu Vadim Tudor

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu va lua locu nici un becali, e prea mic ca sa ia locu, cand a vrut sa se bage, l-au bagat la parnaie, nu a inteles ca locul la ciolanu mare nu e si pentru el. Si i-au luat din avere ca sa nu-l f de tot.
Si asa s-ar fi pus problema sa-i sechestreze averea de tot, si se punea problema ca el sa plece din tara, dar l-au mai iertat, nu te pui cu mafia politica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Troll dar nu vezi ce intrebari pune? incerc sa raspund cu acelasi logica

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai pune intrebarea f bine, nu vad ca a pus aiurea intrebarea, cum arata lumea fara astia. Nu pare troll.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Man 4 nebuni... Dc ar fi nebuni? singurul la care se poate spune ca e mai excentric e King Jong Il Corea de Nord in rest sunt persoane obisnuite care fac ce e necesar pentru meseria lor, Poate esti Pro vestic atunci sigur detesti Putin si presedintele Chinei sau critici ca Merkel a fost prea pro-migratie.
Dar dpdv. neutru oamenii respectiv nu fac nimic incat sa fie considerati "Nebuni"

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt pro est si China, deci invers.

Ala al chinei si Putin isi fac treaba bine pentru tara lor, restul nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Dar cine face bine altora? Fiecare e pentru el

| Meme10Meme a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ma, Fă-ți singur autostrăzi, scapa singur de boala, să-ți plătești singur salariul.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca nu faci bine altora, macar sa nu faci rau cu face SUA peste tot.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu pricep: ce caută Merkel în topul ăsta? Toți ceilalți sunt niște dictatori siniștri care-și asasinează opozanții politici și distorsionează istoria în scopuri politice. Dar Merkel? Cu ce ți-a greșit? Mai bine dă fuga la Kremlin și întreabă-l pe Putin cât timp mai are de când să ascundă adevărul despre Pactul Ribbentrop-Molotov?

| Nyarlathotep a răspuns:

Eu vreau sa stiu cand dispare Sleepy Joe Robinet Bidon Turtit de la putere.

| Design2021 a răspuns:

Sunt prosti destui pe planeta asta, care doresc razboi si putere, nu sunt ei singurii din pacate.

| Flar3 a răspuns:

Angela Merkel nu a fost cu mai nimic vinovata in ultima vreme. Cel mai nebun ar fi Kim Jong-un. Daca traieste 80 de ani cum a trait si Kim Ir-sen, posibil sa mai existe certuri intre ei si SUA.

| StefanescuDaniel a răspuns:

Mult mai buna ar fi situatia atunci garantat. Dar depinde... asta e in functie de cei care vor fii alesi la momentul respectiv, tot de noi populatia Terrei cica...