| Yukina a întrebat:

De ce nu pot sa fac chetionare pe drpciv crying am instalat explorer 8 (alte versiuni nu pot sa le instalez imi da erori)prima oara a mers si apoi dupa ce raspund la primele intrebari imi da o eroare nu ma mai lasa. L am dezinstalat l-am instalat si nimic la alt calculator pot sa sa intru nu cred ca este de la contul meu

Răspuns Câştigător
| xdiduuu a răspuns:

Eu l-am instalat pe 7 nici eu nu pot instala alte versiuni eu iti recomand googlechrome e fain

1 răspuns:
| rotwiler a răspuns:

Va tebuie cont