| Jon1 a întrebat:

Am internet explorer 11 si nu imi merge site-ul politiei DRPCIV (imi trebuie pentru chestionarele auto).Nu aveti cumva idee din ce cauza? Alte versiuni mai vechi nu ma lasa sa instalez Windows 7.

8 răspunsuri:
| JucărieLEGO a răspuns:

Poti seta optiuni de compatibilitate cu versiuni mai vechi de IE.

Dai click pe rotita aia si ai acolo in meniu: Setari Mod Compatibilitate. Apoi adaugi in lista aia adresa site-ului DRPCIV.
Ai mai putea apasa F12, cauti in lista din stanga jos Emulare(ultima din lista) si apoi schimbi Mod document pe o versiune mai veche de IE gen 8 sau 7 sau poate chiar 6. E un site de tot rahatul acest DRPCIV.

| Jon1 explică (pentru JucărieLEGO):

Am facut cum ai zis nu merge.Imi apare o mana cu un triunghi galben cand sunt pe site.

| JucărieLEGO a răspuns (pentru Jon1):

Fa o poza/captura de ecran sa vad si eu mai bine. Mie imi merge.

| Jon1 explică (pentru JucărieLEGO):

Era din cauza tolbarului google care il bloca.L-am dezinstalat dupa care am facut cum ai zis cu f12 si merge.

| Palcu_Dan_1996 a răspuns (pentru JucărieLEGO):

Multumim mult de informatie

| dge18 a răspuns (pentru JucărieLEGO):

Multumesc foarte mult!
M-ai salvat! happy

| alexteodoros a răspuns:

Pai intaleaza-ti Google Chrome sau Mozila! Sper ca te-am ajutat! Funda smug

| Jon1 explică (pentru alexteodoros):

Acest site nu merge decat pe internet explorer.