| laura_7620 a întrebat:

Este adevarat ca toti oameni din politica sunt masoni?[inclusiv Traian Basescu?]. nu accept raspunsuri tampite.

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Asa se spune. O fi adevarat? Nu stiu...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, cei mai multi nu sunt masoni. Citeam undeva ca in Romania sunt cca 7.500 masoni si putini sunt oameni politici. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand pui intrebari tampite, trebuie sa-ti asumi si riscul de a primi raspunsuri la fel de tampite. Iar facand astfel de consideratii la adresa unor persoane pe care nu le cunosti, dar care sunt gata sa te ajute, nu faci decat sa devii un adevarat magnet pentru raspunsuri in doi peri.
Si nu. Nu-i adevarat.

| alessia5158 a răspuns:

Adevarul trebuie si demonstrat/probat altfel, nu este adevar! Din cate stiu eu SRI -ul n-a facut publica lista masonilor --- pana atunci, "gura" mass mediei ii sloboda : minciuni, speculatii manipulari!

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Da! daca vrei sa devii mason trebuie sa ai o situatie materiala foarte buna

Răspuns utilizator avertizat