| Kassie a întrebat:

Ca sa lipesti afise pe stalpii din oras, trebuie sa ai aprobarea primariei sau a cuiva? As vrea sa lipesc niste afise si nu stiu daca pot sa o fac de capul meu sau sa cer aprobare. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexandra01 a răspuns:

La mine in oras trebuie sa ai aprobare si de la electrica ca sunt stalpii lor

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este obligatorie aprobarea si plata taxei de afisare, altfel risti o amenda.

Răspuns utilizator avertizat
| TheAnonimous3037 a răspuns:

DA ai nevoie de aprobarea primarului.

| krysstynutzaaa a răspuns:

Trebuie sa ai aprobare, daca nu s-ar putea sa risti sa iei amenda :d