| dchaesc a întrebat:

Hei TPU

Cine credeti ca conduce lumea cu adevarat si care are cea mai mare putere?

-Illuminati
-Grupul Bilderberg
-Francmasoneria
-Presedintele Americii
-CIA
-Comisia Trilaterala
-Masa rotunda

5 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

- Furnicile maro de Dambovita.

| beautifulpeople a răspuns:

Illuminati (dupa parerea mea) :*

| ElectronicPieces a răspuns:

Satan conduce lumea. El e in spatele tuturor tâmpeniilor ca astea.
Bafta

| alinutza0408 a răspuns:

Illuminati au ramas o legenda, probabil cativa adepti infocati ai curentului voe sa pastreze vie imaginea lor.In mod cert masonii conduc lumea, semnele sunt prea evidente pentru a nu ne da seama.Cei mai puternici oameni dintr-un stat sunt masoni, iar daca nu sunt masoni sunt sustinuti de acestia pentru a-si rezolva treburile.Masoneria a ramas cea mai bine pazita societate secreta din toate timpurile, nu s-au deconspirat niciodata si nici nu o vor face.Ghici cine este presedintele marii Loje Masonice din Romania?

| lowlyy a răspuns:

Toate chestiile astea nu au nici o influenta asupra lumii, infine, mai putin institutiile de stat cum ar fi CIA...