| bgvwegbvwe a întrebat:

Hei TPU

Credeti ca conducatorii lumii cum ar fi cei din grupul bilderberg, comisia trilaterala, masa rotunda si... au acces la cele mai secrete locatii sau informatii cum ar fi zona 51, arhivele vaticanului si...?

Sau pana si ei au restrictie in acele zone?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu.asa,ar sti toti ce se intampla.ce spui tu ar cam fi arta conspiratiei.

| Niiiicu a răspuns:

Nu cred ca la toate au acces dar nici ei nu sunt straini de unele in formatii, in plus ei fac parte dintr-o clasa superioara, unde puterea banului isi spune cuvantul