| fbvawF a întrebat:

Hei TPU

Am o mica mare nedumerire : Daca tehnologia este atat de avansata in ziua de astazi incat am ajuns sa facem insecte spion cu ajutorul nanotehnologiei de ce mai exista atatea secrete in lume? Prin secrete ma refer la zona 51, grupul bilderberg, comisia trilaterala, intalniri guvernamentale secrete si multe altele...

De ce nu a reusit nimeni sa ii spioneze? acum hai sa zicem ca nu pe toata lumea intereseaza de zona 51 dar intalniri secrete guvernamentale care decid si planuiesc soarta lumii!

Nu inteleg de ce nu se intampla nimic in privinta asta? nu mai exista acei oameni curiosi si hotarati sa afle adevarul?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vezi tu tehnologia functioneaza de ambele parti, nu doar pentru spionaj ci si pentru securitate. Si sunt agentii de spionaj, fiecare tara are asa ceva, si se spioneaza alte guverne, dar informatiile nu vor ajunge niciodata la cetateanul de rand

| doctorandus a răspuns:

Unde ai vazut tu camere de luat vederi construite prin nanotehnologie? Deocamdata nu suntem acolo.